Hakkımızda

ENKA Pazarlama İhracat İthalat A.Ş. Hakkında

 

1972 yılında kurulan ENKA Pazarlama, Hitachi ekskavatörleri, lastik tekerlekli yükleyicileri ile iş makineleri satış ve pazarlama sektörüne girmiştir. ENKA Pazarlama daha ilk günden itibaren dünyanın güvenilir markalarının mümessilliğini almayı ilke edinmiştir. İş makineleri, endüstriyel ürünler ve kaldırma ekipmanları sektörlerine odaklanan ENKA Pazarlama, 40 bayisi, 5 bölge müdürlüğü, 2 şubesi ve 2 irtibat ofisi ile Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

 

ENKA Pazarlama, tamamı TSE sertifikası, ISO 9001:2015 kalite belgesi ve TS ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip 9 hizmet merkezi ile tüm müşterilere güvenilir çözüm ortağı misyonuyla satış ve satış sonrası hizmet desteği sunmaktadır.

 

ENKA Pazarlama, tamamı kendine ait olarak, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana illerinde ve Mersin Serbest Bölge içerisinde kapalı ve açık alanlara sahiptir. ENKA Pazarlama, sahip olduğu teknik bilgi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarındandır. 2023 yılı içerisinde ENKA Pazarlama, sürdürülebilirlik kapsamında; çevre, insanlık ve paydaş sorumluluklarının farkındalığıyla birçok aktivite gerçekleştirmiştir.

 

ENKA Pazarlama, müşterilerine güncel 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemiyle yüksek kaliteli ve ekonomik çözümler sunar ve sürekli olarak gelişen teknolojileri takip eder. ENKA Pazarlama’nın, dünyanın önde gelen üreticilerinin distribütörü olarak temsil ettiği markalar ve ürünler şunlardır:

 

İnşaat Makineleri Grubu:
Hitachi: Hidrolik Ekskavatörler, Lastik Tekerlekli Yükleyiciler, Madencilik Hidrolik Ekskavatörleri, Maden Kamyonları
XCMG: Fore Kazık Makineleri, Greyderler, Silindirler, mini yükleyiciler, vinçler ve Asfalt Ekipmanları
Bell: Belden Kırma Kaya Kamyonları
Tana : Çöp Kompaktörü ve Öğütücüler
Shantui: Dozerler
Okada: Hidrolik Kırıcılar

 

Kaldırma Ekipmanları:
TCM: Forklift ve Depo Ekipmanları
HSC – Sumitomo Heavy Industries Construction: Paletli Vinçler
Tadano: Lastik Tekerlekli Mobil Vinçler, Paletli Kafes Bomlu ve Paletli Teleskopik Bomlu Vinçler
Palfinger: Araç Üstü Vinçler, Araç Üstü Forkliftler, Hidrolik Rampalar, Paletli mobil vinçler
XCMG: Teleskopik Taşıyıcılar, Nokta Dönüşlü Mini Yükleyiciler, Personel Yükseltici Platformlar

 

Endüstriyel Ürünler:
Mitsubishi: Deniz Motorları ve Endüstriyel Motorlar
Shangai Diesel: Deniz Motorları ve Jeneratörler
SDMO: Jeneratörler

 

ENKA Pazarlama, 2023 yılında, yarım asırlık tecrübesinden almış olduğu güç ve güvenle sektörün ekipman, parça ve servis ihtiyaçlarına üst düzey hizmet anlayışıyla cevap vermiş olup 245 milyon EUR üzerinde bir ciro gerçekleştirmiştir.


Telefon

Whatsapp

Bizimle
Çalışmak İstermisiniz

Mesaj