Satış Sonrası Hizmetler

ENKA HAKKIMIZDA

1972 Yılında kurulmuş olan ENKA Pazarlama bir ENKA Şirketler Grubu kuruluşu olup iş makinaları , ağır taşıtlar ile forklift ve endüstriyel ürünler satışı ve satış sonrası servis , yedek parça hizmetleri vermektedir. ENKA Pazarlama bu hizmetleri İstanbul, Ankara, Adana, İzmir Bölge Müdürlüğü ile Trabzon, Diyarbakır Şubeleri ve kırkı aşkın yetkili bayisi ile tüm yurt sathında yerine getirmektedir. Ana prensibi servis ve yedek parça hizmetini verebildiği en ekonomik makina ve ekipmanı sektöre sunmak olan ENKA Pazarlama uzman satış kadrosu , eğitimli servis personeli ve İstanbulda yerleşik Hitachi ve Kawasakinin uzmanlarının yardımıyla 24 saat 365 gün telefonunuz kadar size yakın iş ortağınızdır.

"ENKA KURUMSAL İŞ ORTAĞINIZ"

ENKA Pazarlama tarafından sektöre sunulan tüm markalar, en yüksek kalite ve teknolojide olup, CE belgelidir ve ISO 9001 kalite güvencesine sahiptir.

Ana prensibi servis ve yedek parça hizmetini verebildiği en ekonomik makina ve ekipmanı sektöre sunmak olan ENKA Pazarlama, uzman satış kadrosu , eğitimli servis personeli ve İstanbulda yerleşik Hitachi ve Kawasaki'nin uzmanlarının yardımıyla 24 saat 365 gün telefonunuz kadar size yakın İŞ ORTAĞINIZDIR...