95Z7 LASTİKLİ YÜKLEYİCİ

  • Çalışma Ağırlığı: 32.980-38.970 kg
  • Kepçe Kapasitesi: 5-6,20 m3
  • Motor: Isuzu 6WG1
  • Motor Gücü: 388 HP/1800 devir
  • Koparma Gücü: 22.750-26.620 kgf
  • Devrilme Yükü: 22.970-28.470 kg


Yeni Kawasaki 95Z7 lastik tekerlekli yükleyici, zihinlerde yer alacak tek bir amaç için tasarlanmıştır: ‘’Vizyonunuzu Güçlendirmek’’. Üretkenlik, konfor, ileri teknoloji, çevresel etkileşim, doğaya saygı, performans ve bakım kolaylığı ile yatırımınızın tam karşılığını verir.

Yüksek kaliteli ve güvenilir bir makine olarak müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılar. 95Z7, konfor üssü kabini, kolay kullanılabilen kontrol sistemleri ve operatörün kullanım şekline göre tam ve hızlı tepki verme özellikleri ile daha verimli ve güvenilir bir çalışma ortamı sunar. Optimum kullanılabilirliğini sağlamak için bu tasarıma yer seviyesinden kolay bakım özelliklerini de dahil ettik. Ayrıca, müşterilerimizin ve makina kullacılarımızın bu yatırımlarını daha da iyi korumak için satış sonrası ENKA – KAWASAKI Destek Bakım Zincirini öneririz.

 

Geniş Kabin


Yeni ısıtmalı, hava süspansiyonlu koltuk daha fazla ileri/geri hareket ederek daha geniş bacak mesafesi (ayak koyma yeri) sağlar. Hareketli direksiyon kolonu ile operatöre ilave yer yaratır.


Üst Düzey Konfor


Tam otomatik klima sistemi kabin içi sıcaklığını düzenler. Gürültü seviyesini düşüren kabin içi ses yalıtımına sahiptir.


Kolay Erişilebilir Bilgi


Yeni çok fonksiyonlu, geniş, renkli LCD ekran, operatöre gerekli tüm bilgi ve kullanım ayarlarını gösterir.


Operatör Güvenliği/Emniyet


Geniş ön camlar ve güneşlik, operatör koltuğundan daha fazla görüş mesafesi sağlar.


Kontrollü Hareket/Kontrollü Sürüş


Yeni CLUTCH CUT-OFF (kavrama-debriyaj kontrol) sistemi Z7 serisi yükleyiciye, yükleme yaparken daha rahat çalışma olanakları sunmaktadır.


Çabuk ve Kolay Servis Erişimi


Yeniden dizayn edilmiş yan ve arka motor kapakları, kontrol noktalarına kolay erişimi sağlar. Zemin seviyesinden hızlı ve kolay bakım imkanı vardır.


Şanzıman Kontrol


Otomatik şanzıman sistemi, sürüş ve kazı için en uygun vitesi seçer.


İleri Teknoloji


Z7 serisi lastik tekerlekli yükleyiciler Quick Power (doping) düğmesi ile gücünü gerektiğinde çalışma modunu değiştirerek artırır.


Daha Düşük Yakıt Maliyetleri


Yeni Z7 serisi lastik tekerlekli yükleyiciler yapılan işe uygun performans sağlayan iki modda çalışabilir. Birincisi, serilik gerektiren işlerde avantaj sağlayan E mod, diğeri ise daha zor şartlar için üretkenliği artıran P mod’dur.


Yüksek Üretkenlik


Yeni hidrolik sistem, değişken debili pompalar ve CAN BUS (computer area network) sistemi ile kova ve kaldırma pistonlarının birlikte çalışmasına imkan verir.


Çevreci Çalışma


Yeni MUFFLER FİLTRE havayı kirleten partikülleri filtre içinde hapsedip yakarak çevreye ve doğaya saygılıdır.


Güçlü Motor


ISUZU marka, 15,66 litre, 6 silindirli, su soğutmalı turbo motor ile mükemmel bir kazı performansı, serilik ve yakıt tasarrufu sağlanır.


Ağır Hizmet Tipi Akslar ve Frenler: 


Yeni akslar, yüksek performans ve dayanıklılık için dizayn edilmiş olup zor ve ağır çalışma şartları için idealdirler. Yeni fren sistemi ile mükemmel uyum içindedir.

Aşağıdaki formu doldurarak email listemize kaydolun, biz sizi arayalım

ÜRÜN BROŞÜRLERİ